Teknik Destek Sayfamıza Hoş geldin Ziyaretçi, Forumumuzu tam anlamıyla kullanmak için üye olmalısın.. ...
  • Login:

Kamosonic Massive Harward Autosound NewFrom Teknik Destek Sitesine Hoşgeldiniz.

If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed.

30 sonuçtan 1 ile 30 arası

kamasoniç 1512 mini hd 'ye destek bittimi?

arkadaşlar uzun zamandır kamasoniç 1512 ye yeni bir yazılım bir çalışma yok bu cihazların devri kapandımı? daha öncede yazmıştım teletexte türkçe karekterle r yok diye en azından bu sorunu düzeltsele r servis müdürü bu konuyla ilgilense iyi olacak...

Cevap: kamasoniç 1512 mini hd 'ye destek bittimi?

Alıntı yusuf47 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    evet malesef yazılım desteği bitti artık yazılım çıkmayacak yeni cihaz çıkıcak o yüzden artık yazılım yeni cihazlara çıkacak eski cihazları çöp tenekesine atıcaz artık redlıne cihaz alıcaz üzgünüm arkadaşlar
    çok yakında sürprizi var.lütfen biraz sabırlı olun.

Alıntı tarku Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    çok yakında sürprizi var.lütfen biraz sabırlı olun.
    ne süprizi arkadaşım. makinalar çöp olacak.yet kili birimisin bunu söyleyen.y oksa elinde satmak istediğin stoklu cihazlar mı.geç bunları.

Alıntı aozaslan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ne süprizi arkadaşım. makinalar çöp olacak.yet kili birimisin bunu söyleyen.y oksa elinde satmak istediğin stoklu cihazlar mı.geç bunları.
    Makineniz neden çöp olsun sayın kullanıcı kullanılan bir yazılım vardır ve oda şuan sorunsuz çalışan v7.9.29 yazılımdır , eğer ileride bu modelimizl e ilgili değişiklik ler olduğunda o yazılımı eklenir ve o yazılımı kullanmaya devam edersiniz

Alıntı kamosonic Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Makineniz neden çöp olsun sayın kullanıcı kullanılan bir yazılım vardır ve oda şuan sorunsuz çalışan v7.9.29 yazılımdır , eğer ileride bu modelimizl e ilgili değişiklik ler olduğunda o yazılımı eklenir ve o yazılımı kullanmaya devam edersiniz
    , yani sonuç olarak her ay yeni yazılım çıkacak diye bir kaide yoktur , olursa eğer forum ve ftp bölümüne yüklenmekt edir

, yani sonuç olarak her ay yeni yazılım çıkacak diye bir kaide yoktur , olursa eğer forum ve ftp bölümüne yüklenmekt edir
    yaılım gelip gelmemesi, çöp olup olmaması değilde zoruma giden aldığım telefon olsun, uydu cihazı olsun destek bitiyor.ön ce dreambox 500s vardı.hd değil diye kaon hd cccamlı aldım bir türlü istediğim verimi alamadım.s onra baya bir araştırma sonucunda (zaten formdada ne kadar iyi yaptığımı yazmıştım) şimdi de 1512 HD de destek kesiliyor hissine kapılmaya başladım.f ormlarda söylentile r dolaşıyor. nedeni ise aylardır bir test yazılımını tamamlayam amanız.san ırım bizlerinde biraz haklı tarafımız var.

yaılım gelip gelmemesi, çöp olup olmaması değilde zoruma giden aldığım telefon olsun, uydu cihazı olsun destek bitiyor.ön ce dreambox 500s vardı.hd değil diye kaon hd cccamlı aldım bir türlü istediğim verimi alamadım.s onra baya bir araştırma sonucunda (zaten formdada ne kadar iyi yaptığımı yazmıştım) şimdi de 1512 HD de destek kesiliyor hissine kapılmaya başladım.f ormlarda söylentile r dolaşıyor. nedeni ise aylardır bir test yazılımını tamamlayam amanız.san ırım bizlerinde biraz haklı tarafımız var.
    Sadece pwervu yazılım üzerindeki ler değil , ıptv de xtream bölümü eklemeleri de olacak tamamı eklendikte n sonra forum ve ftp ye atılacaktı r , o yüzden bekleyiniz ve yazılım desteği bitti diye birşey söz konusu değildir

arkadaşım aozaslan kamosonic 1512 ye destek hiçbir zaman bitmeyecek .dediğim gibi xdream codes android yazılımı geldi,birç ok arkadaşlar da yüklemesin i yaptı.herk es memnun.lüt fen artık sizde memnun olun.bu arada emeklerind en dolayı ahmet toprak ve kamosonic ustaya hizmetleri nden dolayı çok teşekkür ederim.

Alıntı tarku Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşım aozaslan kamosonic 1512 ye destek hiçbir zaman bitmeyecek .dediğim gibi xdream codes android yazılımı geldi,birç ok arkadaşlar da yüklemesin i yaptı.herk es memnun.lüt fen artık sizde memnun olun.bu arada emeklerind en dolayı ahmet toprak ve kamosonic ustaya hizmetleri nden dolayı çok teşekkür ederim.
    inşallah dediğiniz gibi olur tarku arkadaşım. bu yeni xdream codes android yazılımı formda varmı.bira z araştırdım göremedim sanırım

Member
    Yer
    deutschland
    Tecrübe Puanı
    0

xtreamcode s yazıımı çıktı ama resmi olarak vermedik sadece test ediliyor testler bittikten sonra ana yazılım olarak kayda geçecektir

saygılarım la kolay gelsin...

Senior Member
    Yer
    isvec
    Tecrübe Puanı
    4

arkadaslar önemli olan yazilim degilki önemli olan ip bölumunde free kanallarin olamyisi bir cok insan para vermeden canaksiz kanallari izleyebile cegini dusunup aliyor ama ip free bölumunde calisan kanal sayisi belli

neden o bolume yatirim yapilmiyor anlamiyoru m , avrupada yasayan insanlarin sorunu canak takamamasi yani internette n izleme olanagi olan cihazlari bu yuzden tercih ediyor ama kanallar calismadig i surece almanin bi anlami kalmiyor , bence ip bölumune biraz daha ilgi verilmeli
    İranlı bir şair diyor ki: "AŞK’a uçarsan kanatların yanar."

Bu söze cevaben Mevlana diyor ki "AŞK’a uçmazsan kanatların neye yarar?"

*
    >>Yunus Emre de diyor ki: "AŞK’a varınca kanadı kim arar.?"<<

Alıntı fenerliadn an Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaslar önemli olan yazilim degilki önemli olan ip bölumunde free kanallarin olamyisi bir cok insan para vermeden canaksiz kanallari izleyebile cegini dusunup aliyor ama ip free bölumunde calisan kanal sayisi belli

neden o bolume yatirim yapilmiyor anlamiyoru m , avrupada yasayan insanlarin sorunu canak takamamasi yani internette n izleme olanagi olan cihazlari bu yuzden tercih ediyor ama kanallar calismadig i surece almanin bi anlami kalmiyor , bence ip bölumune biraz daha ilgi verilmeli
    sana katiliyoru m adnan gardas

v7.9.29 yazılımI SORUNSUZ ÇALIŞIYOR DİYORSUN AMA BU YAZILIMI SERVİS YÜKLEDİ CİHAZI EVE GETİRDİM TELETEKS NUMARA YAZDIĞIN ZAMAN KİLİTLENİY OR ÇALIŞMIYOR BU YAZILIMDA HATALI. CİHAZI TEKRAR SERVİSE GÖTÜRDÜM SERVİS YÜKLEYECEK HATASIZ YAZILIM BULAMADI CİHAZ SERVİSDE 3 AYDIR BEKLİYOR

s.aleykum arkadaslar 1512 icin güncelleme ler ilgili son durum nedir..... almanyada yasiyoruz. free kanallarda n faydalanma k icin bu cihazi aldik. kac kisiyede tafsiye edip aldirdim. en az 15 kisi. simdi hekes diyor aldik güncellme yok. bende mahcup durumdayim . lütfen admin yada her kim ilgileniyo rsa sirket yetkilisim i kim varsa rica ediyoruz su free kanallari güncelleyi n. internet üzerinden bakmak icin güncellme gerekli. sayet güncelleme yapmicaksa nizda bari suan listede olupda calismayan kanllari aktif hale getirin, lütfen. lütfen lütfen...

Alıntı k.bey Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    s.aleykum arkadaslar 1512 icin güncelleme ler ilgili son durum nedir..... almanyada yasiyoruz. free kanallarda n faydalanma k icin bu cihazi aldik. kac kisiyede tafsiye edip aldirdim. en az 15 kisi. simdi hekes diyor aldik güncellme yok. bende mahcup durumdayim . lütfen admin yada her kim ilgileniyo rsa sirket yetkilisim i kim varsa rica ediyoruz su free kanallari güncelleyi n. internet üzerinden bakmak icin güncellme gerekli. sayet güncelleme yapmicaksa nizda bari suan listede olupda calismayan kanllari aktif hale getirin, lütfen. lütfen lütfen...
    Free bölümü ücretsiz olup içerisinde hangi kanal var ise o kanalların izlenilebi ldiği bir bölümdür, eğer kapanan kanal var ise çıkarılmak ta, eklenilebi len kanal var ise eklenmekte dir. Bu bölümde iken mavi tuş ile ara ara güncelleme yapınız eğer ekleme yapılmış ise burada görebilirs iniz, yok ise aynı kanallar ile devam edilmekted ir.

Alıntı emeklidahi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    v7.9.29 yazılımI SORUNSUZ ÇALIŞIYOR DİYORSUN AMA BU YAZILIMI SERVİS YÜKLEDİ CİHAZI EVE GETİRDİM TELETEKS NUMARA YAZDIĞIN ZAMAN KİLİTLENİY OR ÇALIŞMIYOR BU YAZILIMDA HATALI. CİHAZI TEKRAR SERVİSE GÖTÜRDÜM SERVİS YÜKLEYECEK HATASIZ YAZILIM BULAMADI CİHAZ SERVİSDE 3 AYDIR BEKLİYOR
    Şu an deniyorum v7.09.29 yazılımda teletext e numara girip içerikleri okuyabiliy orum , herhangi bir sorun gözükmemek tedir

Merhaba

İlgili bölümde konu kapandığın dan buraya yazmak zorunda kaldım. Kamasonic 1512 ftp bölümüne güncel kanal listesi yüklenecek mi ? Uzun zamandır liste yenilenmed i. İlgilenirs eniz sevinirim.

Kolay Gelsin

Alıntı yavuzskart al Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba

İlgili bölümde konu kapandığın dan buraya yazmak zorunda kaldım. Kamasonic 1512 ftp bölümüne güncel kanal listesi yüklenecek mi ? Uzun zamandır liste yenilenmed i. İlgilenirs eniz sevinirim.

Kolay Gelsin
    http://www.reisdestek.com/showthread...?p=958#post958 buradan usb bellek aracılı ile veya ftp güncelleme den güncel liste ve yeni yazlımlar olduğunda yüklemeniz i yapabilirs iniz.

http://www.reisdestek.com/showthread...?p=958#post958 buradan usb bellek aracılı ile veya ftp güncelleme den güncel liste ve yeni yazlımlar olduğunda yüklemeniz i yapabilirs iniz.
    Merhaba. Kanal Listesi için teşekkürle r. Fakat ftp den indirmek istediğimd e yüklüyor gibi yapıp sonrasında "Dosya Bulunamadı " hatası veriyor. Usb den yapıncada aynı hatayı alıyorum.T ekrar kontrol ederseniz sevinirim. Kolay Gelsin

Alıntı yavuzskart al Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba. Kanal Listesi için teşekkürle r. Fakat ftp den indirmek istediğimd e yüklüyor gibi yapıp sonrasında "Dosya Bulunamadı " hatası veriyor. Usb den yapıncada aynı hatayı alıyorum.T ekrar kontrol ederseniz sevinirim. Kolay Gelsin
    Xtream_Tan dberg yazılım yüklü ise usb bellek ile yükleme yapmanız gerekmekte dir , bu yazılım xtream kullananla r için geçerlidir .
    Eğer xtream kullanmıyo rsanız diğer yazılımlar mevcuttur bunları yükleyip , güncel kanal listelerin i yükleyebil irsiniz.
    http://www.reisdestek.com/showthread...martbox-FULLHD aynı yazılımlar burada da mevcuttur.

güncel softcamler verirseniz iyi olur powerbular ve tandergler sağlıklı degil
    Konu taliga tarafından (19.07.17 Saat 02:19 ) değiştirilmiştir.

Alıntı taliga Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    güncel softcamler verirseniz iyi olur powerbular ve tandergler sağlıklı degil
    Softcam içeriğini açıp eklemeleri nizi yapabilirs iniz, mevcut softcam ler eklerde olanlardır , kişisel eklemek istediğini z keyler olduğunda buraya eklemeleri nizi yapabilirs iniz.

1 derece thor ve 4.8 sirus powerwular mükemmel çalışıyor cihaz kendisi keyleri auto yapıyor bundan iyisi şamda kayası yazılımcıl ara teşekkürle r birde tandberkle r auto olursa tadına doyum olmaz

Arkadaşlar 1512 modeli bugün elime geçti yeni aldım. Fakat DQcam aktif olmuyor ID not supported hatası alıyorum
    IPTV yede girmiyor ID hatası veriyor

bilgisayar için yükleme loaderı verirmisin iz bazı yazılımlar usb den kabul etmiyor var ise rs 232 bağlantı şeması iyi olur
    Konu taliga tarafından (01.08.17 Saat 23:47 ) değiştirilmiştir.

kamasonic usta 1512 ler için pc loaderı varmı bilgi verirseniz sevinirim

Alıntı gestapo353 70 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar 1512 modeli bugün elime geçti yeni aldım. Fakat DQcam aktif olmuyor ID not supported hatası alıyorum
    IPTV yede girmiyor ID hatası veriyor
    Dqcam için Xtream_Tan dberg_Test yazılımı yükleyiniz . IPTV içinde eğer xtream ile yüklemek istiyorsan ız bu yazılımı yüklemeniz gerekmekte dir.

bilgisayar için yükleme loaderı verirmisin iz bazı yazılımlar usb den kabul etmiyor var ise rs 232 bağlantı şeması iyi olur
    Yazılım ve rom yüklemeler i usb bellek aracılığı ile yapılmakta dır, farklı yazılım işlemler için loader yoktur ve farklı yazılımlar yüklemeniz tavsiye edilmemekt edir sayın kullanıcı , forum sitemizde ve ftp güncelleme bölümlerin de bulunan yazılımlar ı yükleyiniz .herhangi bir sorunda işlem yapamadığı nızda en yakın servisimiz e uğrayınız yada cihazınızı merkez servisimiz e gönderiniz .
    Konu kamosonic tarafından (07.08.17 Saat 16:25 ) değiştirilmiştir.

kamasonic usta 1512 ler için pc loaderı varmı bilgi verirseniz sevinirim
    Yazılım ve rom yüklemeler i usb bellek aracılığı ile yapılmakta dır, farklı yazılım işlemler için loader yoktur ve farklı yazılımlar yüklemeniz tavsiye edilmemekt edir sayın kullanıcı , forum sitemizde ve ftp güncelleme bölümlerin de bulunan yazılımlar ı yükleyiniz .herhangi bir sorunda işlem yapamadığı nızda en yakın servisimiz e uğrayınız yada cihazınızı merkez servisimiz e gönderiniz .
    Konu kamosonic tarafından (07.08.17 Saat 16:25 ) değiştirilmiştir.

ok bilgi için teşekkürle r fakat cihazda mini rs 232 var o anlamda sormuştum o varsa pc loaderı vardır diye düşündüm
    Konu taliga tarafından (07.08.17 Saat 19:29 ) değiştirilmiştir.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)