Teknik Destek Sayfamıza Hoş geldin Ziyaretçi, Forumumuzu tam anlamıyla kullanmak için üye olmalısın.. ...
  • Login:

Kamosonic Massive Harward Autosound NewFrom Teknik Destek Sitesine Hoşgeldiniz.

If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed.

1 sonuçtan 1 ile 1 arası

Harita Güncelleme

Fiesta aracıma Nf-f3.an taktırdım, 6 ay oldu haritaları güncelleye medim. Navigasyon ayarlarına giriyorum, '' güncelleme leri kontrol et'' diyorum, ''isteğini zi işleyemedi k, lütfen daha sonra tekrar deneyin, problem devam ederse Mireo ile iletişime geçin'' uyarısı alıyorum. Daha önce de Mireo'ya ulaşılamad ı gibi bir uyarı veriyordu. www.infonav.com tr.'ye giriyorum. Seri numarasını girmek için cihazdan sorguluyor um, - den önceki 8 karakterli kısmı girin diyor, benim ulaştığım seri no:84ab32a 5c9b2aee yani 15 karakterde n oluşuyor. Lütfen sattığınız cihazın problemini çözünüz, ben bu cihaza ömür boyu harita güncelleme si var diye para verdim ama 6 aydır güncelleye medim.Ayrı ca cihazın kendi güncelleme si varsa onu da bizahmet nasıl yapacağımı zı belirtirse niz sevinirim. Saygılarım la

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)