9 sonuçtan 1 ile 9 arası

Konu: Yazılım problemi

Yazılım problemi

1– güncelleme menüsünde ftp bağlantı hatası veriyor

2– İp tv menüsü çalışmıyor , free bölümü boş kanal yok

3– youtube açmıyor, bağlantı sorunu var ve görüntüsü kötü.

4– dlna bağlanıyor bağlanmıyo r , bağlansada görüntü aktarmıyor

Cevap: Yazılım problemi

kamosonic firması 1512 yi gözden çoktan çıkardı aylardır düzeltemed iler ve güncelleme vermediler .diğer firmalar gibi kamosonict e her yıl yeni cihaz çıkarıp eskilere güncelleme vermeyerek yeni ürün satma derdinde.b osch bir lafı var müsteri kaybetmekt ense para kaybetmeyi tercih ederim.ama bizde önce para sonra insanlar gelir

Administrator
    Yer
    İstanbul
    Tecrübe Puanı
    10

Alıntı Fuat Değer Ceyran Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    1– güncelleme menüsünde ftp bağlantı hatası veriyor

2– İp tv menüsü çalışmıyor , free bölümü boş kanal yok

3– youtube açmıyor, bağlantı sorunu var ve görüntüsü kötü.

4– dlna bağlanıyor bağlanmıyo r , bağlansada görüntü aktarmıyor
    http://www.reisdestek.com/showthread...martbox-FULLHD
    güncelleme bölümü için bu linkten 12mart2019 v11.03.01 yazılımı yüklemeniz gerekmekte dir. giriş bilgileri değiştiği için bu işlemi yapmanız gerekmekte dir.
    iptv kısmı ise cihazın özelliğidi r ve bu bölümde free kısmına kendi kişisel linklerini zi usb bellek aracılığı ile yükleyebil ir veya xtream kısmına satın alabilecen iz server bilgierini zi yükleyebil eceğiniz bölümlerdi r.
    Evet önceden açık olan linkler ekleniyord u fakat artık yüklenmeme ktedir.
    Bu yazılımda xtream için çıkan son yazılımdır geçen ay , farklı bir yazılım oluşturuld uğunda yine ftp ve destek sitemizden yayınlanac aktır eksiklikle ri giderilinc e

12mart2019 v11.03.01 yazılımı yükledim fakat benim anlamadığı m bir sorum olacak kamasonic hocam free kısmana yüklediğim iz hiç bir buket silin miyor sarı tuş siliyor fakat tekrar ip tv ye gelince sildiğin bütün buket ler geri yüklüyor hocam bir sıkıntı var yazılımda xtream kanal sayısı çoğalmış tamamdır fakat bu free yüklemeye bir bakarsanız seviniriz sayğılar..

Question Cevap: Yazılım problemi

12mart2019 _V11.03.01 _Yazilim.r ar
    bu yazılımı yükledim. cccam bilgilerim i girdim bağlantı sorunu yaptı eski yazılımı usb den atayım dedim old versiyon dedi eski yazılama dönemiyoru m. aynı yazılımı tekrar yüklerken bilerek elektiriği kestim . Kurtarmak için rom yazılımıda görmüyor.
    Konu kadiroz tarafından (16-05-19 Saat 17:59 ) değiştirilmiştir.

Administrator
    Yer
    İstanbul
    Tecrübe Puanı
    10

Alıntı kadiroz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    12mart2019 _V11.03.01 _Yazilim.r ar
    bu yazılımı yükledim. cccam bilgilerim i girdim bağlantı sorunu yaptı eski yazılımı usb den atayım dedim old versiyon dedi eski yazılama dönemiyoru m. aynı yazılımı tekrar yüklerken bilerek elektiriği kestim . Kurtarmak için rom yazılımıda görmüyor.
    Cihazınıza merkez servisimiz de yazılım yüklenerek düzeltilme si gerekmekte dir çöktüğü için ,
    7600001589 8 anlaşma numarası ve aras kargo ile merkez servisimiz e cihazınızı gönderiniz .

Bu yazılım gerçekten en sorunlu olanı;kana l veya yazılım yedeklemes i yapamıyors unuz iptv bölümüne eklediğini z kanalları silince siliniyor ama ip tv yi açınca tekrar sildikleri niz geri geliyor rom kurtarma çalışmıyor ,eski yazılımlar yüklenmiyo r ftp güncelleme de farklı markaların yazılım listesi çıkıyor evet cihaz eskimiş olabilir ama ben zamanında iki tane kendim için aldım birçok kişiyede tavsiye ederek aldırttım sonuç bumu olacaktı sayın kamasonic yetkilisi yazılımlar ı yayınlarke n konrol etmiyormus unuz lütfen bu sorunları çözecek yeni bir yazılım çıkartarak cihazı çöp olmaktan kurtarın saygılar

Administrator
    Yer
    İstanbul
    Tecrübe Puanı
    10

Alıntı 08mehmet Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu yazılım gerçekten en sorunlu olanı;kana l veya yazılım yedeklemes i yapamıyors unuz iptv bölümüne eklediğini z kanalları silince siliniyor ama ip tv yi açınca tekrar sildikleri niz geri geliyor rom kurtarma çalışmıyor ,eski yazılımlar yüklenmiyo r ftp güncelleme de farklı markaların yazılım listesi çıkıyor evet cihaz eskimiş olabilir ama ben zamanında iki tane kendim için aldım birçok kişiyede tavsiye ederek aldırttım sonuç bumu olacaktı sayın kamasonic yetkilisi yazılımlar ı yayınlarke n konrol etmiyormus unuz lütfen bu sorunları çözecek yeni bir yazılım çıkartarak cihazı çöp olmaktan kurtarın saygılar
    Son güncel yazılım xtream kanal kapasite için çıkan yazılımdır , siz xtream kullanmıyo r ise niz bir önceki yazılımlar ekten silinmemek tedir bunları yükleyip kullanabil irsiniz.Di ğer son yazılım ile ilgili eklenen bir değişiklik olursa yine buradan yayınlanır .

Alıntı kamosonic Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Son güncel yazılım xtream kanal kapasite için çıkan yazılımdır , siz xtream kullanmıyo r ise niz bir önceki yazılımlar ekten silinmemek tedir bunları yükleyip kullanabil irsiniz.Di ğer son yazılım ile ilgili eklenen bir değişiklik olursa yine buradan yayınlanır .
    ekte eski yazılımlar ın mevcut olduğunu biliyorum elimde de mevcut fakat sorun 12mart2019 _V11.03.01 _Yazilim bu yazılımı yükledikte n sonra geriye dönüş olmuyor önceki yazılımlar yüklenmiyo r ingilizce uyarı veriyor yükleme yaptığınız yazılımlar ın eski olduğunu söylüyor bu sorun nasıl aşılabilir rom kurtarma dahi yüklenemiy or

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)