4 sonuçtan 1 ile 4 arası

Konu: Nf-u1a indash sifirlanma

Nf-u1a indash sifirlanma

merhaba,ar acımda NF-U1A Indash kullanıyor um. Direksiyon kumandasın ı ayarladım ancak aracı 45 dakikadan uzun süre kapattığım da ayarlar sıfırlanıy or. cihaz saati de aynı şekilde. ancak oto ayar ve saat uygulamala rı arka planda açık kalırsa böyle bir sorun yaşamıyoru m. bu da elektrikle alakalı bir sorun olmadığını gösteriyor . sorunu nasıl çözebiliri m? konu hakkında yardımcı olabilir misiniz?

Cevap: Nf-u1a indash sifirlanma

Alıntı secarslan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    merhaba,ar acımda NF-U1A Indash kullanıyor um. Direksiyon kumandasın ı ayarladım ancak aracı 45 dakikadan uzun süre kapattığım da ayarlar sıfırlanıy or. cihaz saati de aynı şekilde. ancak oto ayar ve saat uygulamala rı arka planda açık kalırsa böyle bir sorun yaşamıyoru m. bu da elektrikle alakalı bir sorun olmadığını gösteriyor . sorunu nasıl çözebiliri m? konu hakkında yardımcı olabilir misiniz?
    mrb
    cihazınızı n bağlantıla rını kontrol ettirin kontak ucu ve hafıza ucu doğru şekilde bağlanmışm ı bundan emin olun
    bunun haricinde size yakın bir servise başvurarak yardım alabilirsi niz
    merkez teknikserv is iletişim 0212 447 02 02
    iyi günler

Merhaba. Bugun servise ugradim. Yetkili kisi yanimda sizinle gorustu. Cihala ilgili size bilgiyi aktardi. Kumanda sifirlamas i ve easy connect baglanti problemi yasiyorum. Sorunla ilgili bir cozum urettigini zde buradan da bilgilendi rme yapabilir misiniz? İyi calismalar dilerim.

Alıntı CENGİZ USTA Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    mrbcihazın ızın bağlantıla rını kontrol ettirin kontak ucu ve hafıza ucu doğru şekilde bağlanmışm ı bundan emin olunbunun haricinde size yakın bir servise başvurarak yardım alabilirsi nizmerkez teknikserv is iletişim 0212 447 02 02iyi günler
    diğer ürünlerini zde kullanılan swc uygulamala rının apk' larını gönderebil ir misiniz? muhtemelen bu modeldeki uygulamada , kayıtta sorun çıkıyor. zaten kodlama yapılan ekranda kaydet diye bir seçenek yok. cihaz hazırda beklerken kumanda kaydı silinmiyor ama elektrik kesilip, cihaz logolu açılış yaptığında kodlama silinmiş oluyor.cih azda kumanda aparatı vardı. aparatla da aynı şekilde silinme yaşıyorduk . aparatı söküp direk bağladık bu şekilde de kodlama siliniyor. yetkili servis konu ile size video da göndermişt i. başka hiçbir ayarda bu şekilde silinme yok(radyo kanalları, ekolayzer ayarları vs. silinmiyor )diğer cihazlarda kullanılan , özellikle kaydetme özelliği olan, direksiyon kumandası tanıtma apklarını sarslan724 @gmail.com adresine gönderebil ir misiniz?

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)