5 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: kamasonic 10507 get list failed

kamasonic 10507 get list failed

Merhabalar .
    Şu anda cihazan get list failed hatası almaya başladım. İp tv leri hiç indirmiyor bile.
    Ya kanal sayısı fazla geldği için cihaz yetersiz kalıyor kanal sayısı artması gerekiyor tabi cihaz destekliyo rsa,
    Ya da extream codeg e güncelleme yapıldı cihaza da güncelleme gerekli.
    Yardımları nı için şimdiden teşekkür ederim.

Administrator
    Yer
    İstanbul
    Tecrübe Puanı
    10

Cevap: kamasonic 10507 get list failed

Alıntı oktaybicki ci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhabalar .
    Şu anda cihazan get list failed hatası almaya başladım. İp tv leri hiç indirmiyor bile.
    Ya kanal sayısı fazla geldği için cihaz yetersiz kalıyor kanal sayısı artması gerekiyor tabi cihaz destekliyo rsa,
    Ya da extream codeg e güncelleme yapıldı cihaza da güncelleme gerekli.
    Yardımları nı için şimdiden teşekkür ederim.
    http://www.reisdestek.com/showthread...=5890#post5890 buradan güncel yazılımı deneyiniz.

merhabalar . bu cihazın iptv bölümündek i özellikler i nasıl kullanabil iriz. beş tane bölüm var iptv başlığı altında biraz bilgi verebilir misiniz? bir de akıllı kumanda özelliği nasıl kullanılac ak ayarlama nasıl yapılacak kılavuzda bilgi bulamadım. selamlar.

Administrator
    Yer
    İstanbul
    Tecrübe Puanı
    10

Alıntı aacaba Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    merhabalar . bu cihazın iptv bölümündek i özellikler i nasıl kullanabil iriz. beş tane bölüm var iptv başlığı altında biraz bilgi verebilir misiniz? bir de akıllı kumanda özelliği nasıl kullanılac ak ayarlama nasıl yapılacak kılavuzda bilgi bulamadım. selamlar.
    merhaba sayın kullanıcı, şu an aktif kullanışan kısımlar
    xtream : Bu kısım a xtream server bilgileri satın alıp yükleyebil eceğiniz bölümdür.
    free : Kendi kişisel linklerini z var ise usb bellek aracılığı ile yükleyebil eceğiniz bölümdür
    e-vision iptv ve vod bölümü: Bu bölüm kullanıyor olduğunuz cihazımızı satın aldığınız yer ile görüşüp alınan server kod lar ile aktif edilebilec ek iki bölümdür

Akıllı kumanda ise aşağıdaki video izleyip tuş aktarmalar ınızı yapabilirs iniz.
    https://www.youtube.com/watch?v=Nro57A7dZ4w

Teşekkürle r.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)