21 sonutan 1 ile 21 aras

Konu: Unutulan ekran ifresi ve ekran kilit deseni zm

Harward
    Ziyarei

Unutulan ekran ifresi ve ekran kilit deseni zm

MASSIVE TABLETLERD E
    UNUTULAN EKRAN FRES VE EKRAN KLT DESEN ZM

ZM 1

Ekran Kilit Desenini Unutmak
    Ekran kilit desenini unuttuunu zda ve hatrlamak iin farkl kilit desenleri denemeleri yaptnz da,
    ilk denemeleri nizde cihaz sizden deseni tekrar izmenizi istiyor.
    5 kez denerseniz 30 sn sonra tekrar deneyin uyars kyor. Fakat yanl girmekte srar ederseniz desen girme ekran kayboluyor ve sizden Gmail hesabnz ve ifrenizle giri yapmanz isteyecekt ir.

Gmail Hesab
    Ekran kilitini amak / krmak iin Gmail hesabnza ifrenizle beraber giri yaptnz da cihaznz en son kulland nzda kulland nz Wi-Fi veya mobil internetin izin stnden sorun yaamadan
    gmail bilgilerin iz kontrol edildikten sonra cihaznz alacakt r. (Cihaznz internete wifi ile bal olmaldr)

ZM 2

Massive M-708 ve Massive M-903 iin Hard Reset

NEML UYARI BU LEM SONRASI CHAZINIZD AK TM VERLER (UYGULAMAL AR, RESMLER, KAYITLI KONUMALAR VB) KAYBOLACAK TIR.
    BU LEM SONUCUNDA OLUABLC EK HATALARDAN FRMAMIZ SORUMLU DELDR. LEM YAPAMAYACA INIZI DNYORD ANIZ, SZE EN YAKIN YETKL SERVSMZ E GTRNZ.

Cihaznz kapal konumdayke n, POWER ve SES KISMA (-) tuuna ayn anda
    basnz ve 15 saniye kadar bekleyiniz .

Karnza aadaki ekran geldikten sonra

Ses ama/kapatma
    tuu ile menye giriniz. wipe data/factory resete geliniz.
    (menlere girmek iin bir kez POWER tusuuna basmanz gerekmekte dir)

yes- delete all user datann zerine gelip tekrar POWER tuuyla onaylayn z.

System reboot now ile cihaz kapatp atktan sonra cihaznz sfrlanm olarak yeniden alacakt r.

Konu Harward tarafndan (02-02-13 Saat 11:05 ) deitirilmitir.

peki bunu massive 705G modeli iin nasl yaparz? ses ama tuu yok geri tuu ve ana men tuu var?

gundogdu
    Ziyarei
    Alnt APECHEE Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    peki bunu massive 705G modeli iin nasl yaparz? ses ama tuu yok geri tuu ve ana men tuu var?
    merhaba MS-705G model cihazn al ifresini yazlm ykleyerek iptal edebilirsi niz.

yazlm ykleme video

m707 iin bu konfigiras yon geerli olmuyor. power ve ses ama ile yapldn da android resmi geliyor ancak men kmyor

Harward
    Ziyarei
    Alnt suat Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    m707 iin bu konfigiras yon geerli olmuyor. power ve ses ama ile yapldn da android resmi geliyor ancak men kmyor

Bu ilem sadece Massive M-708 ve N-903 modelleri iin geerlidir

Rockchip ilemcili tabletler iin geerli deildir.

ben ses ama tuu ile yaptm birinci resim geliyor ondada delete all user datan yazmyor

Merhaba Sayn Yetkili;
    Benim tabletin ifresini fazla desen denemesi uyars veriyor. Resetleme leminde Sizin vermi olduun ekranda ilk resimde kalyor, ve resetleme menleri gelmiyor. Bu konu hakknda yardm edermisini z?
    M-707 marka

Mixovertek
    Ziyarei
    Merhaba arkadaslar benm massve m908 tabletm var klt desen koymustum br cok desen denedm olmad sonra gmail hesabna girmemi istiyor fakat internet yok tablette wifiyi kapatyodu m oyun oynarken :S yardm edermsn z nasl aabilirim bunu

gundogdu
    Ziyarei
    Alnt Mixovertek Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Merhaba arkadaslar benm massve m908 tabletm var klt desen koymustum br cok desen denedm olmad sonra gmail hesabna girmemi istiyor fakat internet yok tablette wifiyi kapatyodu m oyun oynarken :S yardm edermsn z nasl aabilirim bunu

M908 unutulan ifre iin yaplmas gerekenler bu konuda

Mixovertek
    Ziyarei
    nternete gremyoru m dyorum hard reset denedm power tuuyla ses ama ve ksma tularna ucune brden ayn anda bastm sonra yatk android eyi kt sonra kapand bekleynce dalgam geiyosunu z bi yardm edin nasl hardreset yaprm

gundogdu
    Ziyarei
    m908 modelini byle gncelleye mezsiniz. konuyu grntle

gundogdu
    Ziyarei
    nternete gremyoru m dyorum hard reset denedm power tuuyla ses ama ve ksma tularna ucune brden ayn anda bastm sonra yatk android eyi kt sonra kapand bekleynce dalgam geiyosunu z bi yardm edin nasl hardreset yaprm

konu balangc nda M708 ve M903 iin yazyor M908 in ilemcisi yazlm farkl

Mixovertek
    Ziyarei
    ben yapamadm bu s b yardmc olun

Merhaba ayn sorunun M-710 Modeli iin zm nedir? Teekkrle r...

gundogdu
    Ziyarei
    Alnt saylav Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Merhaba ayn sorunun M-710 Modeli iin zm nedir? Teekkrle r...
    M710 rom ykleme konuyu grntle

gundogdu
    Ziyarei
    ben yapamadm bu s b yardmc olun
    M908 rom ykleme konuyu grntle

m707 tablet iin de ayn desen sorununu yayoruz ve videodaki klasr bulamadm

gundogdu
    Ziyarei
    Alnt ebruaydemi r Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    m707 tablet iin de ayn desen sorununu yayoruz ve videodaki klasr bulamadm
    M707 rom ykleme konuyu grntle

ilk resimdeki ilemi yaptm ve 1. resim ekrana geldi fakat ses dmesine basyorum ekranda deiiklik olmuyor. donmu vaziyette kalyor 2. resme yani menye gemiyor . ltfen yardmc olurmusunu z..
    Konu hakanpianist tarafndan (02-03-14 Saat 14:55 ) deitirilmitir.

gundogdu
    Ziyarei
    Alnt hakanpiani st Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    ilk resimdeki ilemi yaptm ve 1. resim ekrana geldi fakat ses dmesine basyorum ekranda deiiklik olmuyor. donmu vaziyette kalyor 2. resme yani menye gemiyor . ltfen yardmc olurmusunu z..
    tabletiniz in modeli nedir ona gore yardimci olmaya calisalim

Merhba arkadalar ;

Massive M-805 marka tabletin ekran kilidi ifresini aabilmek iin gerekli program bulamadm. Bu konu hakknda yardmc olurmusunu z?

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

u an 1 kullanc var. (0 ye ve 1 konuk)

Members who have read this thread in the last 365 days: 0