22 sonuçtan 1 ile 22 arası

Konu: ks hd 2505 kanal ekleme

ks hd 2505 kanal ekleme

trt hd, trt1 hd show radyo bir çok kanal kayboldu acil yardım arkadaşlar .

2505 ile alakalı forumdan cihazınıza ait kanal listesini USB bellek üzerinden yükleyiniz eger sorun kanal listesinde ise cözüm olacaktır

eger cihazda bir arıza söz konusu ise en yakın teknik servise cihazı götürebili rsiniz

kanal listesinde n usb belleğe attım fakat belirtiğim kanallar ordada yok planet tv trt hd show radyo gibi kanallar sizde kontrol ederseniz sevinirim. NOT cihazda problem yok.

Administrator
    Yer
    İstanbul
    Tecrübe Puanı
    10
    Alıntı hukees Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kanal listesinde n usb belleğe attım fakat belirtiğim kanallar ordada yok planet tv trt hd show radyo gibi kanallar sizde kontrol ederseniz sevinirim. NOT cihazda problem yok.
    Belirtmiş olduğunuz kanalların hepsi listede mevcuttur.
    BURADAN ilk önce yazılımı güncelleyi niz ve ardından kanal listesi dosyasınıd a güncelledi kten sonra tekrar deneyiniz.

Yok dosyaaaaaa w

Administrator
    Yer
    İstanbul
    Tecrübe Puanı
    10
    Alıntı erciderki Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yok dosyaaaaaa w
    Hangi dosyayı yüklemek istemiştin iz, bulamadığı nız.

Selamın Aleyküm Kanal geçişlerin de Önce acılıyor 3-5 saniye sonra siyah ekran geliyor 3*5 saniye sonra kanal ekrana geliyor devamında kararma olmasada ilk açılışta siyah ekran gelmesi giderilebi lirmi ? Başarılar. ..

ks hd 2505 Uydu alıcısı markalara Göre değim oluyor bilmeme ama benim kullandığı m cihaz bu

Administrator
    Yer
    İstanbul
    Tecrübe Puanı
    10
    Alıntı mcani Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Selamın Aleyküm Kanal geçişlerin de Önce acılıyor 3-5 saniye sonra siyah ekran geliyor 3*5 saniye sonra kanal ekrana geliyor devamında kararma olmasada ilk açılışta siyah ekran gelmesi giderilebi lirmi ? Başarılar. ..
    Bu modelimizd e donarak veya siyah ekran şeklinde yapabilme seçeneği yoktur maalesef.D iğer konuda ise hd kanallarda geçişlerde biraz daha geç olabilmekt edir.

Cevap: ks hd 2505 kanal ekleme

Değerli bay veya bayan ben bir sene önce KS-HD2505 HDMI Uydu alıcısı aldım fazla kullanmadı m takeken HDIMI girişi kirildi şimdi bu sıteyı buldum bana yatdimci okusanız yanı HDMİ Giriş küçük kabloyu gönderirse nız memun olurum

Administrator
    Yer
    İstanbul
    Tecrübe Puanı
    10

Alıntı cakir58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Değerli bay veya bayan ben bir sene önce KS-HD2505 HDMI Uydu alıcısı aldım fazla kullanmadı m takeken HDIMI girişi kirildi şimdi bu sıteyı buldum bana yatdimci okusanız yanı HDMİ Giriş küçük kabloyu gönderirse nız memun olurum
    Reis Elektronik Destek Hattı : 0212 447 02 02 & 0212 659 07 22 & 0533 704 26 92
    iletişime geçerek bilgi alınız

Slm iyi günler dilerim4a uydusunda kanal eklerken bazi kanallarin sembol degeri 4 haneli ama uydunun menusunde 5hanelik yazma yeri var bu tur sembolu olan kanallari nasil ekleyebili rim cihazin modeli kshd2505 Teşekkürle r şimdiden

Administrator
    Yer
    İstanbul
    Tecrübe Puanı
    10

Alıntı aslanalii Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Slm iyi günler dilerim4a uydusunda kanal eklerken bazi kanallarin sembol degeri 4 haneli ama uydunun menusunde 5hanelik yazma yeri var bu tur sembolu olan kanallari nasil ekleyebili rim cihazin modeli kshd2505 Teşekkürle r şimdiden
    Sırasıyla
    Menu+Kanal aramada Anten ayarı+GOTO tuşu+Kırmı zı ekle tuşu ile açılan sayfaya 5 haneli frekans ve 5 haneli sembol oranını ve ardından polarizasy onu ekleyebili rsiniz.

Merhaba Ks-hd 2505 cihazım var. Türksat 4K kanalının sesi duyuluyor fakat görüntüsü gelmiyor ve "servi s yok" ibaresi görülüyor. Yazılım eklenmesi veya başka bir yöntemle görüntüyü alabilir miyiz. Teşekkürle r....

destekliyo rmu ki

ks_hd 2505 uydum var kanal listesini yüklettim eve geldim açmıyor.si nyal yok yazıyor.

Administrator
    Yer
    İstanbul
    Tecrübe Puanı
    10

Alıntı rmznkaya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba Ks-hd 2505 cihazım var. Türksat 4K kanalının sesi duyuluyor fakat görüntüsü gelmiyor ve "servi s yok" ibaresi görülüyor. Yazılım eklenmesi veya başka bir yöntemle görüntüyü alabilir miyiz. Teşekkürle r....
    Cihazınız 4k destekleme mktedir.

Administrator
    Yer
    İstanbul
    Tecrübe Puanı
    10

/
    Alıntı benical Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ks_hd 2505 uydum var kanal listesini yüklettim eve geldim açmıyor.si nyal yok yazıyor.
    Menude Kanal arama kısmında Anten ayarını açın ve solda turksata da iken yan tarafta
    lnb tipi 9750/10600
    lnb gücü 13/18v
    22khz oto
    toneburst hiçbiri
    diseqc1.0 hiçbiri (Eğer farklı uydu sistemleri niz mevcut ise ve türksat uydunuz ilk konumda isebu bölümü lnb 1 yapınız)
    diseqc1.1 hiçbiri
    motor hiçbiri
    ayarların bu şekilde olup olmadığını kontrol ediniz ve çanak antenden gelen kablonuzun cihazınızd a lnb ın de takılı olup olmadığını kontrol ediniz.

Cihazima genel olarak degilde tek kanal nasil ekleyebili rim tsk..

Angry Cevap: ks hd 2505 kanal ekleme

Turksat tvnethd kanal ahd hotbird aljazerra inter hd goruntu yok siyah erkan var TV8 HD donuyor izlemiyoru m sikayet var bu hiç gostermiyo r
    Konu keremm tarafından (22-05-16 Saat 16:15 ) değiştirilmiştir.

Administrator
    Yer
    İstanbul
    Tecrübe Puanı
    10

Alıntı keremm Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Turksat tvnethd kanal ahd hotbird aljazerra inter hd goruntu yok siyah erkan var TV8 HD donuyor izlemiyoru m sikayet var bu hiç gostermiyo r
    Cihazınızı üzerine arızaların a yazıp aras kargo ile merkez servisimiz e gönderebil irsiniz.

Administrator
    Yer
    İstanbul
    Tecrübe Puanı
    10

Alıntı posetcay1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Cihazima genel olarak degilde tek kanal nasil ekleyebili rim tsk..
    Tek tp frekansı ekleme, Kumandanız dan menu+kanal arama+ante n ayarı+goto tuşu(0 tuşunun üstündedir ve hangi uyduda ekleme yapılacaks a ok tuşu ile bu uydu işaretlend ikden sonra)
    Yukarıdaki işlemleri yapdıktan sonra solda açılan bölümde ekleme yapacağını z freken var ise işaretleye rek , yok ise kırmızı tuş ile eklemenizi yapınız ve bu frekansı işaretledi kden sonra mavi(taram a) tuşuna basarak ok tuşu ile taramayı başlatabil irsiniz.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)